ШЛЯХИ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

«Якби це було просто, то все б це і робили».
Схоже, з Одеського фольклору
«Якщо ніщо інше не допомагає, прочитайте, нарешті, інструкцію»
Аксіома Кана
«Жадаєш крові? Стань гнидою».Станіслав Їжаки Леї

Як добитися того, щоб псування неодмінно наводилося (і звичайно, знімалася)? Відповідь проста. Потрібно довести свої діїдо автоматизму.
Фахівці вважають, що ніщо так не підводить людини в небезпеці, як необгрунтована свідомість своєї озброєної. Ми знали багатодобрих борців, боксерів, рукопашников які на вулиці у вирішальний момент дозволяли собі розслабитися і пропускали удар від супротивника (особливо перший, якийвиявлявся вирішальним). Дехто за це поплатився життям. Вони були настільки упевнені в своїх силах що нехтували елементарною обережністю.
Ще гірше, коли малопідготована людина починає носити зброю. Він вважає, що якщо в кишені або кобурі у нього пістолет, тоце вже гарантія його безпеки. А коли виникає загроза, він не встигає витягнути зброю, або зняти із запобіжника або перекрутити затвор, або.
Так що там говорити. Мабуть, ясно, що зброя - ще не гарантія безпеки, треба уміти їм користуватися. Ніби і знає все людина,але. теоретично. А на практиці. і побили, і пістолет відібрали. Добре, що живий.
Будь-яку зброю (так само, як і прийоми рукопашного бою) необхідно застосовувати, не замислюючись, «на автопілоті». Тількице дає певну гарантію успіху.
А як добитися автоматизму? На це вам відповість будь-який тренер рукопашного бою. Та і будь-який тренер по іншому єдиноборствіабо складних координаційних видах спорту. Автоматизм в рухах досягається, якщо цей рух правильно повторити п'ять тисяч раз.Підкреслюємо, повторити правильно. І все.
В той же час встановлено, що на одному тренуванні кількість повторень не повинна перевищувати трьохсот. Інакше від тренуваннябуде шкоди більше, ніж користь.
Думаємо, що такий розклад буде правильним і в нашій справі. Багато це або мало? Залежно від того, як тренуватися. У принципі,- чим частіше, тим краще. Головне, щоб не наводити псую на невинних людей. Якщо ви задумали освоювати ці прийоми то спочатку необхідно оволодіти навиками эриксоновского гіпнозу в цілому. Для успішного результату це просто необхідне.В осоружному випадку - багато чим ризикуєте.
Ну, а прийоми эриксоновского гіпнозу можна відпрацьовувати завжди і скрізь. Наприклад, на роботі, якщо ваша робота пов'язанаіз спілкуванням. Але тренуватися можна не тільки в процесі спілкування.
Коли один з авторів, тільки починаючи займатися гіпнозом, відпрацьовував техніки приєднання, то робив це перед телевізором,сліпо копіюючи те, що бачив на екрані. Зрозуміло, що відпрацьовуй він це в процесі спілкування - насторожував би людей. Адже спочатку отзеркаливать непомітно досить важко. Зате, потренувавшися перед екраном місяця два, ви будете отзеркаливатьбудь-кого невимушено, «на автопілоті», і абсолютно непомітно для співбесідників. І для себе теж! Обидва автори іноді ловлять себе на думці, що отзеркаливают всіх, з ким спілкуються. І роблять це абсолютно природно імимовільно. І як це полегшує життя!В справі наведення псування та ж сама картина. Вимовлення формул псування теж повинне бути «на автопілоті». Коли на вас несподівано«наїжджають» хулігани, немає часу думати, що сказати. Треба говорити, і все. А потім або тікати (якщо є можливість) або бити (якщо втекти не можна).
Природно, ми говоримо про формули відлякування. Але і при залякуванні картина така: ніколи думати, що ж сказати цьому хаму.Тому для таких випадків у вас є одні формули, для декілька інших випадків - інші, а для відмінних від цих - треті.
Побажання шкоди - дещо інше. Це ж швидше напад, ніж захист. Щонайменше, це контратака. Тут можна підготуватися наперед. Алевсе одно і для таких випадків непогано мати дещо наперед заготовлених і відпрацьованих до автоматизму формул.
«Відпрацьованих до автоматизму» - це не тільки вивчені напам'ять фрази. Це і відпрацьована міміка, і погляд, і жести. Практично,це теж прийом рукопашного бою, тільки удару тут завдається поглядом і словом. Ми знали специалистов-рукопашников (високого рівня), які одним поглядом могли зупинити супротивника. Знали і таких з них, які криком могли ввести супротивникав заціпеніння. Це - відпрацьований багаторічною практикою своєрідний пристріт і псування, хоча і з короткочасною дією. Цього їм було достатньо, щоб самим провести прийом.
Проте відпрацьована до автоматизму формула - теж не остаточна запорука успіху. Треба ще уміти миттєво оцінити обстановку,застосувати не просто формулу, а саме відповідну до даної ситуації (або не застосувати!) Не дарма добрі тренери по рукопашному бою з часом виводять учнів із стін спортзалу і програють ситуації, схожі з бойовими:на вулиці, в лісі, в під'їзді, в ліфті і т.д. Тільки тренування в обстановці (обстановках), наближеній до реальної дозволяють досягти потрібного ефекту в підготовці. Тому і тут потрібні тренування, тренування і тренування.
Коли тренування є ефективними? Тільки тоді, коли вони приносять задоволення. А що людям подобається? Природно, те, що вониуміють робити добре. Так в будь-якій справі. Тому спочатку доведеться вчитися «через не хочу». Коли ж з'явиться навик коли ви навчитеся це робити, можна буде орієнтуватися на своє самопочуття.
До речі, за нашими підрахунками, з не підготовленого, але розумного і охочого все освоїти людини, фахівця в наведенні псуванняможна зробити за рік або дещо раніше. З людини, що має навики эриксоновского гіпнозу фахівця можна зробити за тиждень або дещо раніше (залежить від рівня підготовки і бажання).
На Дикому Заході револьвер системи «кольт» свого часу прозвали зрівнювачем. В тому значенні, що він зрівняв сильних і слабих.Проте на зміну одному критерію прийшов іншій. Тепер уже в увагу приймалися не сила і нахабство а швидкість реакції і влучність. Те ж саме можна сказати і про прийоми наведення псування. Це ж - теж зброя, а зброя вимагаєпостійних тренувань і відходу. Між іншим, у ковбоїв було ознакою поганого тону лягти спати не розібравши і не почистивши револьвер. Адже для того, щоб жарти ради простріляти сигару в зубах у друга, потрібно булопостійно вправлятися в стрільбі.
Є одна китайська легенда про майстра єдиноборства. До нього просився в учні молода людина. Майстер погодився узяти його,але при умові, що той виконуватиме всі його накази. Цілий рік молодої людини примушували виконувати чорну роботу при цьому майстер нещадно бив його палицею. Молода людина все винесла. Коли через рік майстер приступив з ним до тренувань,виявилося, що молода людина практично невразлива. За рік він так навчився ухилятися від ударів що ударити його не міг навіть майстер. Що йому допомогло? Він робив це інстинктивно. Тобто, не замислюючись, автоматично.На цьому коментарі можна закінчити.
В чому особливості тренувань по наведенню псування? Оволодіти прийомами наведення псування без первинної підготовки в областіэриксоновского гіпнозу досить важко.
Якщо ж навики використовування гіпнотичних технік є, то можна спробувати використовувати формули псування самостійно. Тутнеобхідна обережність, оскільки є небезпеку самонаведення псування. Без тренувань перед дзеркалом не обійтися. Тому на перших порах треба себе до таких тренувань готувати. Спочатку не варто тренуватися в повну силу.
Не захоплюйтеся просушуванням магнітофонних записів з формулами псування і, особливо, нікому не давайте такі записи слухати,якщо у ваші плани не входить спричинення цим людям шкоди.

Вищий пілотаж (оригінальні прийоми наведення псування)

«В чоловіку закладено відчуття ритму. Треба тільки йому дозволити».
Михайло Жванецкий
«Просторова мова доречна в Корані».
Турецьке прислів'я

Людина - надзвичайно ритмічна істота. Все наше життя підлегле ритмам. Судіть самі: зміна дня і ночі, зміна пір року, періодичнозмінні біоритми організму (це модель, але вона діє). Прикладів можна привести дуже багато.
На практиці це означає, що ритмічна дія виявляється більш успішною, ритмічна мова - краще запам'ятовується і більш ефективновпливає як навіювання.
Те, що буде приведений нижче - ця сильнодіюча зброя. Розроблено за допомогою комп'ютерних програм і опробувано (дуже успішно)на практиці. Ми навмисно помістили це після розділів про захист від псування і про зняття псування.
Тут будуть приведені деякі заримовані формули. Будь-яка така фраза, по суті, є могутньою формулою наведення псування. Діяпосилюється від двустишья, і особливо, від четверостишья.
Звичайно такого об'єму інформації вже цілком достатньо для досягнення бажаного результату. Фонетично страшні, погані, зліі сильні фрази, в поєднанні з ритмизированной мовою справляють «убивче враження». Оцініть:

Добре я псування наводжу
А за хамство жахливо покараю.
Відчуваєш в колінах своїх тремтіння
Враз від тремтіння скоро ти помреш.

В животі відчуєш ти жар
Від долі отримаєш ти ударПрямо з гноєм вилізуть очіШкіра зашкарубне, як кирза.

Гноїще закапає з вухА зачешешся, як від вош.Язви відчуватимеш в кишкахГолосно серце розірве туга.

Буде прямий кожний звук глушити.Враз дізнаєшся, як жахливо жити.

кузовные запчасти на форд оригенальные европеец . Компании, предлагающие заднее стекло для Mazda 626