ОКРЕМІ МЕТОДИ

«Циганка ворожила, за ручку брала»
З народної пісні на слова Л Ознобішина
«Якщо тисячу слів наговориш - завжди на правду нападеш».
Одкровення ворожки цигана

Мета «ворожіння»

Ваша перша мета - показати клієнту, що ви завжди говорите йому правду, одну тільки правду, і нічого, окрім правди (проте, що ви говорите не всю правду, можете клієнта не повідомляти).
Задавши калібрувальні питання, ви з'ясовуєте, як саме, у супроводі яких тілесних реакцій, клієнт погоджується з вами - абоне погоджується. Після цього ви говорите якусь фразу, і якщо бачите, що клієнт з нею не згоден (тілесні реакції на відміну від слів клієнта, видадуть вам таку інформацію блискавично), миттєво міняєте значення фрази на протилежне. Такимчином, викликавши у клієнта стан підсвідомого довір'я в перші хвилини ворожіння ви укріплюєте в процесі ворожіння це довір'я (раппорт). Це - ваша друга мета.
На той час, коли ви почнете говорити інструкції про майбутній дозвіл проблем клієнта, раппорт буде достатньо сильний, щобваші інструкції сталі пророцтвом» для клієнта, що «самовиправдовується, - своєрідною програмою яку він виконуватиме і яку підсвідомо схоче відповідати. Це - третя (і основна) ваша мета.

Зразкові питання для калібрування
Ці попередні питання - щось на зразок нейтральної світської бесіди - дозволяють зрозуміти, як клієнт невербально (несловесно)відповідає вам «Так і ні». Задаючи питання і вислуховуючи відповіді клієнта, ретельно стежите за його мімікою, жестикуляцієюрухами очних яблук, диханням, несвідомими рухами і т.п. Звичайно буває достатньо отримати три відповіді «Так і ні», щобпочати «читати думки» партнера.
1). Питання про клієнта: Вас звуть (ім'я)? Ви народилися в цьому місті? У вас є машина? У вас є дача? Ви бували за межею?
2). Питання про сім'ю клієнта:
Ви одружені (замужем)?
У вас є діти?
Це син? Дочка?
Ви живете разом з батьками?
3). Питання про роботу (навчанню):
Ви працюєте? Вчіться?
Вам подобається робота (навчання)?
Ви працюєте позмінно?
На роботі є чергування?
4). Питання про смаки і переваги, хобі: Ви любите мороз? Жару? Дощ? Сніг? Вам подобається загоряти? Ви любите купатися?Ви вживаєте наркотики? Ви любите напиватися до бездушності? Ви любите мультфільми? Ви палите?
Ви любите шампанське? Пиво? Горілку? Коньяк?
Ви стрибали з парашутом? А хотіли б? Ви плавали з аквалангом? А хотіли б? Ви каталися на водних (гірських) лижах? А хотілиб?
Ви умієте кататися на ковзанах? Ви любите солодке? Ви любите квіти? Ви любите музику?
Ви граєте на якому-небудь музичному інструменті?

Быстро продам купоны в кировограде за день.

Статті