Ввічливість

«Доброе слово і кішці приємно».Російська приказка

Нинішній добрий знайомий у минулому був хуліганом, причому не дрібним. Сам він говорить, що долю його круто змінила армія.Він став нормальною людиною, а майже всі його колишні друзі-підялинники - хто у в'язницю на п'ятнадцять років потрапив,кого розстріляли.
І ось, будучи вже начальником міського кримінального розшуку, він розказав наступне (передається практично в оригіналі).
«У в'язниці, слова Богу, не бував. Але підряд чотири рази по п'ятнадцять діб - це було. Кілька разів нашої компанії такийтермін «виписували». Дадуть, а ми втечемо. Знову піймають, ще накинутий, ми знову втечемо. Був, загалом, у нас такий період.
Потім зібралися і вирішили: підемо здамося. За те, що здалися добровільно, нас, всіх шістьох, в одну камеру посадили. Ну,сидимо ми, освоїлися. Разом дожі весело!
Через якийсь час підсаджують до нас в камеру двох. І вони, не знаючи, що ми все заразом, почали «права гойдати». І з когопочали? З мене - я найменший в камері, найщупліший. А я у той час любив завжди ввічливо розмовляти, «на ви». Ось і тоді, у відповідь на будь-який «наїзд»: «Ну що Ви, навіщо ж Ви так, хіба я щось погане до Вас маю, адже ми з Вами- культурні люди».
Ці хлопці, мабуть, прийняли мене за інтелігентного дурня. Ну, що стосується інтелігентності, то наша компанія була - суцільноінтелігенти. Ми і по вулиці ходили в габардинових костюмах, при краватках. А як особлива ознака інтелігентності у кожного - фінка.
І ось стою я в камері перед «новачками» і інтелігентно їх заспокоюю. Мої друзі тихо за животи тримаються. А я - все однеі те ж: «Ну що ви хлопці, навіщо ви так.»
Ті хлопці, напевно, вирішили за мій рахунок авторитет в камері запрацювати. Від ввічливості моєї розслабилися, природно.А я на нари заскакую (щоб вище було), і чоботом одному з них - по морді. Він - до стіни. А мій друг (до слова двопудовою гирею вісім разів підряд міг перехреститися) «новачку» по довбешці - кришкою від параші. Другого навіть битине стали, він сам під нари поліз. Зрозумів, що ми всі разом. Так вони весь термін у нас під нарами і провели».
Між іншим, розповідач був дійсно інтелігентною людиною. Просто розмова йшла в чоловічій компанії, до того ж в міліційній.
І як «мораль» розповідач той вивів, що мова культурна вельми вигідна. Особливо в бесіді з незнайомцем. Якщо він людина культурна- то зрозуміло, чому. А якщо перед вами агресор, то він схильний плутати ввічливість із слабкістю і це усипляє його пильність. Судіть самі: «Ну, що Ви, ах, навіщо Ви.» І після цього різко - чоботом. Звичайно, прийом хуліганський,але ж як агукатиметься.

Негативні галюцинації

«По стіні повзе павук. Ти не бійся - це глюк».
З фольклору московських хіппі

Автори не відразу зважилися включити даний матеріал в книгу. Причини, по яких вони сумнівалися, будуть зрозумілі нижче. Врешті-решт,ми вирішили зробити це, з одного боку, більш-менш детально; з другого боку ми остереглися давати повний набір дуже конкретних технологій.
А поки почнемо з того, що галюцинації бувають двох видів: позитивні і негативні. Позитивні - коли людина бачить (чує, відчуває)те, чого реально ні. Негативні - коли людина не бачить (не чує, не відчуває) те, що є. Випадки, коли людина бачить (чує, відчуває) щось замість того, що є в реальності, частіше відносять до позитивних галюцинацій.Що стосується позитивних галюцинацій, то викликати їх досить просто: чи за допомогою гіпнозу чи фармакології. Негативні галюцинації - складніше і цікавіше. Вони мають істотне прикладне застосування. Судіть самі: людина,якій вселили негативні галюцинації, не бачить іншого (того, з ким йому неприємно зустрічатися, або злодія який його обкрадає, або співробітників міліції, які є його арештовувати). Або він, дивлячись на дорогу, по якій мчить потікмашин, бачить, що дорога абсолютно порожня (зі всіма витікаючими наслідками). Або не бачить чекаючого його в під'їзді вбивцю. Він не бачить, як з сейфа в його кабінеті на його очах витягують важливідокументи. Або.
Добре це або погано? Ніяк. Все залежить від того, хто і з якою метою все це застосовує. Якщо злочинець - погано, якщо працівникправоохоронних органів - добре.
В чому ще перевага негативних галюцинацій?
Звичайно люди пам'ятають все. Все, що бачили, чули і відчували. Пам'ятають, навіть якщо не запам'ятовували. Пам'ятають,навіть якщо забули.
Класичний (і при тому абсолютно реальний приклад). Свідок, проїжджа на потягу, дивився у вікно. На паралельній із залізноюдорогій автотрасі він бачив автомобіль. Слідчому необхідно було встановити номерний знак цього автомобіля (це був автомобіль злочинців).
Свідок був занурений в гіпнотичний транс. Йому було вселене, що він знов їде в тому ж потягу і бачить той же автомобіль.Потім йому було вселене, що він дивиться на автомобіль в бінокль, настроює різкість і бачить цифри на номерному знаку. Він їх назвав. В результаті оперативно-розшукових заходів була знайдена саме та машина, і було достовірне встановлено,що саме вона знаходилася на шосе. Злочинці були викриті.
Що ж до спогадів забутого (навіть унаслідок гіпнотичного навіювання), то тут можливості гіпнозу украй великі. Під впливомгіпнозу людина може пригадати практично все. Але. Повторимося - те, що він бачив, чув або відчував. А якщо - ні? Якщо і не бачив, і не чув? Тоді нанівець - і суду немає. Тому, одна справа - вселити людині, що він щось забув(але дайте інше навіювання - і він це пригадає); і абсолютно інше - зробити так, щоб він взагалі нічого не бачив. Або (що майже одне і те ж), щоб він бачив не те, що було насправді.
Виходячи з цих виняткових можливостей негативних галюцинацій, автори і вирішили поберегти поки від широкого круга читачівготові формули наведення таких галюцинацій. Адже дана книга не планувалася до видання під грифом «цілком таємно».
В той же час автори мають повну підставу затверджувати, що створити негативні галюцинації можна без застосування психотропнихабо інших фармакологічних засобів, а також без тривалої дії на психіку. «Клінічні і «польові» випробування» повністю це підтвердили. Причому проводити таке «кодування» можна абсолютно непомітнодля суб'єкта. Наприклад, їде людина в автобусі або в метро, а поряд стоять двоє пасажирів які про щось розмовляють між собою. А в розмову включають ключові фрази кодування, виділяючи їх. Суб'єкт чує ці фрази -зі всіма витікаючими наслідками. І таких способів велика кількість. Приведемо тільки один алгоритм:
Різке залучення уваги клієнта і розрив шаблона.
Перемикання уваги на інший об'єкт.
3. Навіювання нової програми поведінки.
Різко привернути увагу можна тисячами різних способів. Можна висадити світлову гранату. Або вколоти шпилькою. Або «випадково»наступити на ногу. Або. Все залежить від ситуації, місця, часу, особи клієнта і вашої фантазії.
Розірвавши шаблон, необхідно привернути до чогось увагу. Циганки, наприклад, успішно використовують для цього свої національнікостюми і прикраси (все багатоколірне, яскраве, блискуче). Проте це може бути все що завгодно: і що вертиться по підлозі димова шашка, і яскрава шпилька на краватці, і погляд, що «горить», виразний, іпевні слова або фрази.
Що ж до нової програми поведінки, то вона повинна бути гранично простою, зрозумілої для підсвідомості. Якщо до того ж командає фоносемантической формулою, якщо вона «врізається» в підсвідомість то надійність її застосування підвищується в десятки разів. Такі формули, як правило, є формулами жорсткого кодування.
Вживання частинки не для наведення негативних галюцинацій допустимо, якщо людина знаходиться в сомнабулічній стадії трансу.А це звичайно досягається при офіційному наведенні трансу. В «польових умовах» це навряд чи можливо тому команди повинні даватися тільки в позитивному ключі. Залежно від ситуації, команда може даватися один раз, а можеповторюватися.
Оскільки знання фоносемонтических формул наведення негативних галюцинацій може принести чималу користь, нами був розробленийі опробуваний на практиці цілий ряд таких формул. Надійність їх достатньо висока. Утримують нас від їх публікації зовсім не снобізм або етичні спонуки (все залежить від того, хто і коли це застосовує),а саме велика надійність таких формул. На наш погляд, це все ж таки для літератури з грифом «обмежений доступ».
І ще. Вищезгадана схема наведення негативних галюцинацій може не подіяти на людину, що пройшла спеціальну психологічну підготовку(наприклад, на бійця спецназу). На того, хто «запрограмований» спочатку вистрілити а потім вже обдумати, що відбувається навколо. На більшість же «звичайних людей» це діє добре.
Можливість швидкого і надійного наведення негативних галюцинацій є. Це об'єктивна реальність, «факт, від якого, - як говоривОстап Бендер, - не можна відмахнутися».
Приклади уривчатих фоносемантических формул для наведення негативних галюцинацій:
Бачу, дорога абсолютно гола; Жахливо сліпнеш; Звуки глухі, більш глухі; Тремтіння страшне, тремчу, тремчу; Дивлюся, бачукрізь, назовні; Все абсолютно прозоре; Чую, ніби оглохнув; Мороз по шкірі дере; Потрібне чую глухий; Кишки куражатся; Пошкірі тремтіння; Коли в під'їзд заходжу, порожньо; На дорогу виходжу, очі закриваю; Жара, задушливо, повітря потрібне; Червоне бачу, газ тисну;Чую шум, шум, шум; Серце тисне, жахливо тисне, аж ріже; Очі ріже жахливо; Ноги жахливо тремтять, впаду; Жахливо погано бачу;Задушливо вже бачу, оглохнути можна; Виходжу, відразу тьма в очах; В животі печія; Низ живота ніби ріже; Від води печія; Бачу, дармаживу; Надії вже немає більше; Чую жахливо, погано жахливо.

блокировка рекламы в интернете.

Статті