ГІПНОТИЧНа ПОВЕДІНКа

«Навіть найнадійніший презерватив дає гарантію в 98 %».
З газети «Спід-Інфо»

Отже, для упевненого наведення псування необхідні наступні компоненти оформлення мови:
паравербальные (міміка, пантомимика, жестикуляція, положення тіла в просторі, погляд і т. п.);
невербальні (інтонація, гучність, темп мови, виразність, смислові наголоси і т. п.);
фоносемантика (оцінка звучання фрази, сприйняття звуків на рівні підсвідомості);
семантика (значення сказаної фрази).
Якщо розташувати ці компоненти по ступеню значущості, то вийде наступне.
На першому місці, безумовно, паравербальные компоненти. У принципі, псування можна навести майже будь-якою фразою, якщотака вимовлена (оформлена) відповідним чином.
На другому місці - невербальні компоненти. Відповідна невербалика може привести до пристріту навіть без вимовлення слівабо формул.
На третьому місці - семантика. У будь-якому випадку, фраза повинна або самостійно лякати суб'єкта, або розбурхувати йогоуяву, яка живо намалює йому жахливі картини майбутнього.
І, нарешті, на четвертому місці (тільки на четвертому!) - фоносемантика.
Псування надійно наводиться, якщо задіяно всі чотири компоненти. Якщо хоча б один з компонентів відсутній, то існує ризик,що всі зусилля по наведенню псування будуть марними, а результат буде рівний нулю. Тобто ваша формула може подіяти - а може, ні. І залежати це буде від місця, часу, особливостей вашого суб'єкта. і тисячі іншихумов.
Майже напевно можна діяти, якщо правильно застосовані всі компоненти. В цьому випадку можна говорити про те, про що сказанов епіграфі: ефект буде близький до 100 %. (Один-два відсотка залишимо на всякі випадковості казуїстів).
Але якщо у вас в запасі є хоча б декілька відпрацьованих варіантів наведення псування, то ступінь невдачі зводиться донуля цілим, нуль, нуль, нуль.
Один мій знайомий - великий жартівник. Дослужившися до звання полковника міліції, він не тільки зберіг природне відчуттягумору, але і розвинув його. Скажімо, був такий випадок. Йде він по вулиці, темно, назустріч група хлопців. Як завжди: «Ей,мужик дай закурити!» Загалом, ніякої фантазії. Різко сунувши праву руку за одворот пальта, він гаркнув: «Щас пані! Йди сюди!».Бажання палити у хлопців різко пропало.
Фонетично фраза не була формулою наведення псування. Тут основну роль зіграло невербальне і паравербальное поведінка: відпрацьованийбагаторічною практикою жест, яким звичайно вихоплюють пістолет з наплічної кобури; а також то що фраза була вимовлена відпрацьованим «міліційним тоном».

Та все ж, як і коли все те, про що ми говорили в цьому розділі, треба застосовувати?

Як це можна застосувати?

Напевно, найпростіший і самий відомий прийом наведення псування - це використовування частинки не в поєднанні з тим, щови різко говорите щось «під руку».
Спробуйте, наприклад, несподівано крикнути людині, яка йде по слизькому льоду: Не «впади!» Або раптово і голосно скажіть:Не «поріжся!» тому, хто щось ріже ножем. Всі знають, наскільки це небезпечно. Не дарма в народі радять: Не «говори під руку!»; Не «навроч!». (Хоча якщо бути точним, це не «пристріт», а «псування»,проте суть справи від цього не міняється).
Описаний прийом заснований на тому, що частинка не сприймається свідомістю, але для підсвідомості вона абсолютно нічого незначить. І якщо момент вибраний вдало, якщо дотримані паравербальные умови (оформлення фрази), то вірогідність того що людина зробить саме те, що ви не радили йому зробити, дуже велика. Мозок сприймає такий вислів, як пряму команду, іпрограмується на її виконання. При цьому ви особисто неначебто і ні при чому. Просто сказали «під руку».
Частинка не ще і забезпечує вашу безпеку. Сказати стрільцю, який цілиться куди-небудь: «Промахнися!» - це одне. Але сказатийому: Не «промахнися!» - це абсолютно інше. А результат пострілу, швидше за все, буде тим же самим.
Дуже часто люди програмують своїх близьких на нес##е, бажаючи насправді їм добра. Людина йде з будинку, переступає поріг,і раптом чує услід: Не «впади по дорозі!». Або: Не «потрап під машину!». У момент розриву шаблонної дії (тобто дії, яка людина сприймає як безперервне; в даному випадку - переступає поріг) суб'єкт впадає в замішання і будь-яку командуприймає буквально. Частинку не він відкидає, в результаті залишається побажання нес##я.
Якщо ми не бажаємо кому-небудь зла, то краще сказати: «Будь обережний». В той же час, якщо мета у нас протилежна, то цеможна використовувати для наведення псування. І звинуватити вас в чомусь просто неможливо - адже ви радили не робити цього.
До розриву шаблонних дій ми ще повернемося, а зараз пригадаєте, будь ласка, «Приклад 2». Циганка вимовила формулу псування,яке починалося із слів не «йди». Проте людина поступила якраз інакше - він пішов (правда як він добирався - навіть не міг пригадати). Для циганки такі слова були, безумовно, професійним «проколом». Для неї ббуло краще (і, звичайно, гірше для суб'єкта дії), якби вона сказала: «Стій!» або: «Залишся!», а ще краще: «Замри».
Отже, в перерахованих простих випадках головне - правильно вибраний момент і відповідна паравербальное поведінка. А якщож фраза до того ж володіє вселяючими (суггестіями) властивостями; і особливо якщо фонетично вона направлена на жорстке кодування, то ефект буде близький до 98 %.
Приклади формул, направлених на жорстке кодування: Не «поріж ножем руку»; Не «випали око»; Не «страшися, я не страшний».Вельми шкідлива фраза для людини, що піднімає тяжкість: «Грижу не наживи!».
Тепер - трохи докладніше про невербальне і паравербальном поведінку (оформленні мови).

Подробности здесь - вышиванки - информация тут!